meble sypialniane

produkujemy wysokogatunkowe meble sypialniane.

W naszej ofercie znajdują się 3 kolekcje: Verona, Stillo i Venus.

użycie maszyn CNC sterowanych numerycznie; jak i odpowiednia selekcja surowca powoduje, że nasze meble spełnią wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Kolekcja Verona dla klientów, którzy doceniają szlachetność drewna dębowego i nie lubią przepłacać. Odpowiednie połączenie okleiny naturalnej z litym dębem powoduje, że meble Verona są przystępne cenowo a zarazem bardzo ekskluzywne.

Kolekcja Stillo to meble wykonane z selekcjonowanej tarcicy sosnowej. Lite fronty i kanciaste bryły nadają tej kolekcji nowoczesnej tonacji.

Kolekcja Venus to meble dla osób ceniących naturę. Rattanowe wyłożenia frontów, w unikalnym wzorze, powoduje niepowtarzalny design.

Przeprowadzamy kontrolę na wielu poziomach produkcji. Nowoczesny park maszynowy obrabia z największą starannością wyselekcjonowany materiał, co gwarantuje bardzo wysoką jakość

Proponujemy uniwersalną bazę wybarwień. Specjalnie tworzone bejce zapewniają nieograniczone możliwości kolorystyczne, dające sposobność doboru do pozostałych mebli znajdujących się w domu.

 

pobierz katalog

ulwekatalog

przykładowe wybarwienia

wybarwienia

AKTUALNOŚCI